O nas - Dwie Podkowy - Agroturystyka - Oferujemy Wakacje Blisko Morza

Agroturystyka Dwie Podkowy Nowielice to pensjonat położony zaledwie 7 km od nadmorskiej miejscowości Mrzeżyno i 20 km od Kołobrzegu. Budynek stylowy, po gruntownym remoncie, nowowyposażone wnętrze. Z okien pokoi widać stary zadbany ogród. Teren ogrodzony w pełni dostosowany do wypoczynku gości.

Posiadamy plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla i ognisko a w cieniu starych drzew stoliki i leżaki. Samochody mogą stać na ogrodzonym parkingu za zamykaną bramą.

Naszym atutem jest możliwość kontaktu ze zwierzętami hodowlanymi, korzystanie z uroków natury, ciszy i spokoju. W odlegolości 50m od naszej agroturystyki mieści się słynna Stadnina Koni Nowielice. Amatorzy jeździectwa mogą skorzystać z jej oferty.

Przepływająca blisko rzeka Rega stwarza świetne warunki do wędkowania (odbywają się mistrzostwa wędkarskie w połowach na troć wędrowną) oraz organizowania spływów kajakowych. Miło też można spędzić czas na wycieczkach rowerowych na istniejących szlakach.

Zapraszamy do ukrytego, zielonego i spokojnego miejsca, gdzie można spędzić czas w milej rodzinnej atmosferze w kontakcie z przyrodą. Dwie Podkowy leżą z dala od nadmorskiego hałasu a jednocześnie w sąsiedztwie nadmorskich miejscowości Niechorze, Rewal, Trzęsacz, Pobierowo, Mrzeżyno, Grzybowo, Kołobrzeg.

To doskonałe miejsce na wypoczynek z dziećmi – ogrodzony bezpieczny teren z dużym ogrodem i placem zabaw. Zdrowy mikroklimat zalecany przy schorzeniach górnych dróg oddechowych. Do dyspozycji gości przygotowaliśmy pokoje 2-3-4 osobowe z łazienkami ogrzewane przez cały rok oraz 2 kuchnie oraz salę kominkową. Wszystkie pomieszczenia są po gruntownym remoncie, wyposażone w niezbędny sprzęt.

Dla wędkarzy lubiących łososiowo – trociowe wyzwania rzeka Rega stwarza idealne warunki. Wspaniałym miejscem na wędkowanie jest również jezioro Resko Przymorskie oddalone o 15 km od naszego pensjonatu agroturystycznego. Dodatkowo można wyruszyć na połów dorsza z pobliskiej miejscowości nadmorskiej jaką jest Mrzeżyno

.Dla rowerzystów zostały przygotowane ciekawe trasy rowerowe

co o nas mówiąOpinie naszych Klientów

Podziel się swoją opinią

Chcesz wyrazić opinię na temat Agroturystyki Dwie podkowy? Będziemy Ci bardzo wdzięczni za informację zwrotną. Pozostaw nam wiadomość, a my opublikujemy ją na stronie.

Abyśmy mogli się z Tobą skontaktować konieczne jest zaznaczenie wszystkich zgód

Visit Us On Facebook